Mazowieckie

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn.

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz bardziej na popularności. Jest to pożądane ze względu na walory estetyczne jak i praktyczne. Przyjęte zwyczaje u mężczyzn zmieniają się wraz z upływem lat – dbanie o siebie, własne zdrowie, uprawianie sportu i pielęgnacja ciała staje się męskie. Aktywny styl życia i dbałość o swój wizerunek wymaga od mężczyzn innego podejścia niż dotychczas na temat włosów na ciele.

Golenie miejsc intymnych

Kiedyś temat golenia ograniczał się do zarostu na twarzy. Współcześnie mężczyzna chce być zadbany i stosuje depilację w miejscach intymnych nie tylko ze względu na wygodę, higienę i estetykę, ale również ze względu na dbałość w aspekcie łóżkowym – zwiększają się doznania erotyczne. Obok schludnego wyglądu za goleniem miejsc intymnych przemawiają względy higieniczne, łatwość dbania o czystość, a skóra jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. 

Najbardziej popularnym sposobem golenia okolic intymnych u mężczyzn jest użycie maszynki do golenia. Warto wówczas wybrać maszynkę, która poradzi sobie z nierówną powierzchnią ciała. Trzeba również pamiętać o odpowiednim środku do poślizgu ostrza po skórze. Do kolejnych metod depilacji, chociaż już mniej popularnych należą kremy do depilacji, golarka, depilacja laserem lub plastry do depilacji woskiem.