usługi

Niedrogie sprzątanie i czyszczenie na sucho

Pranie dywanów Ursynów oferuje czyszczenie na sucho dywanów następujących typów: jedwabne, wełniane lub niedrogie dywany syntetyczne u klienta w domu. Klienci nie muszą samodzielnie organizować przeprowadzki, ponieważ istnieje możliwość czyszczenia dywanów z usunięciem i późniejszą dostawą zwrotną na Ursynowie. Aby określić, ile kosztuje usługa, technolog musi zbadać cechy materiału, charakter i złożoność zanieczyszczenia. To jedyny sposób na podanie dokładnej ceny.

Niedrogie czyszczenie dywanów, czyszczenie chemiczne, pranie na Ursynowie

Tanie pranie dywanów Ursynów z dostawą, jak również w domu lub w biurze firmy. Pralnie chemiczne zawsze podążają za technologią, używają bezpiecznych detergentów i bardzo starannie podchodzą do produktów. Pralnie zajmują się czyszczeniem i praniem chemicznym wykładzin, dywanów oraz wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych – sof, foteli, puf, krzeseł tapicerowanych itp.

Czyszczenie dywanów na sucho na Ursynowie w przystępnej cenie pod kontrolą technologa – bezpiecznie, tak skutecznie, jak to możliwe. Pralnie chemiczne używają tylko profesjonalnych środków chemicznych. Usuwają zabrudzenia, zapachy. Dodają świeżości i… świetnego samopoczucia. Czyszczone są dywany o niskim, średnim i wysokim runie, a także dywany wełniane, jedwabne i wiskozowe. Nierzadko klienci wysyłają do czyszczenia chemicznego prawdziwe dzieła sztuki – ręcznie robione irańskie i indyjskie dywany. Zanieczyszczenia mogą być skomplikowane, jak np. mocz i napoje.