Dolny Śląsk

Zakład pogrzebowy Żoliborz

Zakład pogrzebowy Żoliborz pomaga bliskim zmarłego w kompleksowej organizacji pochówku. Wsparcie w chwilach tak trudnych dla każdego człowieka jest niezmiernie ważne, dlatego też warto część obowiązków przekazać firmie, specjalizującej się w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Na jakie wsparcie może liczyć rodzina?

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz zajmuje się zarówno przewozem ciała z miejsca zgonu, jak i wszelkimi kwestiami formalnymi związanymi z pogrzebem. Pomaga więc w załatwieniu aktu zgonu oraz złożeniu wniosku do ZUS o wypłatę zasiłku pogrzebowego. W imieniu najbliższych rezerwuje także termin i godzinę ceremonii we właściwej kancelarii parafialnej, a także miejsce na wybranym przez bliskich zmarłego cmentarzu.

Zakład pogrzebowy Żoliborz

Zakład pogrzebowy Żoliborz specjalizuje się także w kompleksowym przygotowaniu samej ceremonii. Rodzina może zlecić przedsiębiorcy dekorację kaplicy, a także przygotowanie odpowiedniej oprawy muzycznej. Pogrzeb może być zorganizowany w dowolnym obrzędzie religijnym, a także w formie świeckiej. Wówczas uroczystość prowadzona jest przez współpracującego z zakładem mistrza ceremonii.

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz dysponuje także szerokim wyborem trumien i urn oraz zajmuje się organizacją kremacji. Po uzgodnieniu jej terminu ciało przewożone jest do współpracującej spopielarni, po czym prochy zostają przetransportowane do miejsca, w którym odbędzie się uroczystość pogrzebowa. Kompleksowa usługa obejmuje także rozwieszenie klepsydr we wskazanych przez rodzinę miejscach oraz – w przypadku takiej woli – publikację nekrologu w prasie.